Shes BMW 2.0 Twin Turbo (2turbina) X Drive,
370

Përmbajtja

Shes BMW 2.0 Twin Turbo (2turbina) X Drive, viti i prodhimit 2014, ngjyra e zeze, senzora para dhe mbrapa, 2 çelsa, full extra, dogan dhe homologim te paguara, te kaluara 201000KM, vetura eshte e sapo ardhur nga Gjermania dhe servisine e ka te kryr ne Gjermani. Çmimi sipas marrveshjes.