Shes Iphone 8, 64GB Gold,
848

Përmbajtja

Shes Iphone 8, 64GB Gold, Iphone eshte i pa perdorur ne kuti eshte i blere ne Apple-New York dhe procesori eshte me i mire se i Evropes, ka garancion 1 vjeçar poashtu ka dhe faturen qe verteton qe eshte i blem Apple-store. Çmimi 730€ i diskutushem.