Shes shtepin 465m2 me 8 ari truall / Prishtine
578

Përmbajtja

Shes shtepin 465m2 me 8 ari truall lagjja Qëndresa/Veternik ne Prishtine. Shtepia posedon 5 dhoma gjumi secila dhome ka banjo dhe qasje ne ballkon, dhomë e dites me kaminë dhe pamje fantastike në kopsht, dhomë pune / Zyre me hyrje të veçantë në objekt, kuzhine e madhe, 6 banjo, dhomë për utilitietete, shpajz, bojler qëndror, nxemje elektrike etj, dhomë për larje rrobash, hapësirë për saunë, bodrum, një dhomë 27 m2, tavani me hapësirë të madhe, mund edhe për banim më vonë, 2 garazha, 1 të mbuluar 27 m2 dhe 1 të hapur. Orientimi banues i objektit është kah lindja-jugu-perëndimi me absorbim maksimal të energjisë diellore gjatë tërë vitit, E dizajnuar për jetesë të standardeve moderne me hapësirë të mjaftueshme në secilin pozicion. Lagjja ndër më të mirat në Prishtinë dhe pozita shtëpisë ndër më të mirat në lagje. Ndërtim i vitit 2009, me kushte shumë të mira banimi.