Shes dhe punojm veshje kombetare

Dërguesi i shpalljës

Kemi veshje te shumta kombetare per femie si vajza dhe djem, burra, gra, qilima te ndryshem te qendisur ne menyre profesionale,me çmime te volitshem, Adresa ne qender te qytetit ne Peje.

Shes oren

Niki

Shes oren per meshkuj firma/RADO prodhim Zviceran, ora eshte me Çertifikat, çmimi sipas marrveshjes.

Shes aksesor/kozmetik

Dërguesi i shpalljës

Shes aksesor/kozmetik te llojeve te ndryshem, ngjyra te ndryshme, rafta etj, me shumic dhe pakic, çmimi sipas marrveshjes.

Shes karrocen per femie

Dërguesi i shpalljës

Shes karrocen per femie, ne gjendje shume te mire. karroca paloset, dhe maksikoza mund te montohet dhe ne veture, çmimi sipas marrveshjes.

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljës

Shes Biznesi Bizhuteri Akcesores Charm Akcesores ne Grandstore Kati -I- Vetrenik/Prishtine. biznesin e shes komplet, çmimi sipas marrveshjes.

Shes inventarin

Dërguesi i shpalljës

Shes inventarin per sallon bukurie/sallon ondulimi, inventari eshte i perdoru por i ruajtur, çmimi sipas marrveshjes.

Shes oren

Dërguesi i shpalljës

Shes oren e dores firma Ferrucci for MOTION3 ne gjendje te rregullt, çmimi 170€

Shes dy sony playstation

Dërguesi i shpalljës

Shes dy sony playstation. Sony 3 ne gjendje te rregullt, nje gjistik, mbushes/adapter dhe kabell hdmi dhe nje loj GTA 5. Sony 4 ne gjendje te rregullt i ZI 500g, kabell hdmi, mbushes/adapter pa gjestik....

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet biznesin e textilit se bashku me inventar, rroba per femra dhe femi, çmimi sipas marrveshjes. Adresa afer Xhamis dhe Kishes ne Ferizaj. 049709033