SHES MAKINË PËR PAKETIM

-

Shes makinën gjysëmautomatike për paketimin e sheqerit për hotelieri, restaurante, kafeteri, çajtore, kompani transporti udhëtarësh, marketing.E përshtatshme për biznes familjar, mbështetje solide për finansimin e mësimeve të nxënësve dhe të studentëve.

Shes kornizen e plastikës me xhama

Dërguesi i shpalljes

Shes kornizen e plastikës me xhama, (xhamat janë me ngjyre të gjelbërt) me dimensione 4.21 m. gjerësi me 2.35 m. lartësi. Korniza ka derë që hapet. Është pak e përdorur dhe në gjendje shumë të...

Shes bocat e oksigjenit

Dërguesi i shpalljes

Shes bocat e oksigjenit 20 litreshe, bocat jane ne gjendje te rregullt, per me shume informata ne kontaktoni ne numer telfoni.Kontakti nga ora 09:00h deri ne ora 14:00h.

Shes invertarin per Zyre

Dërguesi i shpalljes

Shes 50 tavolina pune dhe nje raft/regal per zyre, te gjitha jane ne gjendje shume te mire. Te interesuarit per me shum informacione te kontaktojne ne emil adres ose ne numer konmtaktues.

Shes makine/mullirin

Dërguesi i shpalljes

Shes makine/mullirin per blurjen e kafes turke, çmimi sipas marrveshjes. Adresa afer Hamamit ne qender te Prizrenit

Shes makineri per dyer dhe dritare

Dërguesi i shpalljes

Shes makinen per dyer dhe dritare salduese, 4 kokeshe dhe CNC pastruese dhe Makina per larjen e xhamave dhe LOW-E (lavatriqe). Per me shum informata shets na kontaktoni ne numer telfoni