Jap me qira katin e shtepis 80m2 kati perdhese / Prishtine
2484

Përmbajtja

Jap me qira katin e shtepis 80m2 kati perdhese te 4 Lluallt ne Prishtine shtepia ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, teras, shtepia eshte e spo renovuar dhe mobiluar. Shtepia eshte shume e pershtatshme per familjar sepse eshte ne qender te qytetit dhe ka shume qetesi perreth. Nese pajtohemi per kontrate afatgjate atehere mundemi edhe ta bisedojm. Çmimi sipas marrveshjes.