Shes shtepin 450m2 me 4 ari truall / Gjilan

Jeti Real Estate

Agjencioni per patundshmeri Jeti shet shtepin 450m2 me 4 ari truall në Lagjen nr8 ne Gjilan. Shtepia posedon dy hyrje dhe dy dyqane para shtëpisë, në një vend shumë të frekuentuar të qytetit dhe të...

Ofert per Fundvit

Jeti Real Estate

Nëse keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qira ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëhere kurrë nuk keni qenë më...

Shes banesen 86m2 kati i -IV- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 86m2 kati i -IV- afer rrethit kryesor ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e pa mobiluar, kontrat behet me nje her te...

Jap me qira banesen 30m2 kati perdhes / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 30m2 kati perdhes lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi...

FTESË PËR OFERTË

Jeti Real Estate

FTESË PËR OFERTË Ftoj të gjithë ndertues qe kan interesim per ndertime te larta apo interes për invenstim ndërtim të objekteve banesore-afariste për njërën nga parcelat tona .ku investimi fillon menjehere. Kushtet: 1. Sipërfaqe mbi...

Shes banesen 81m2/neto kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 81m2/neto kati i -VI- rruga Mehmet Gradica lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin ndamas, dy basnjo, ballkon, ashensor, nxemje te qytetit, banesa eshte e mobiluar...