Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet per dhome dite, 3,2 dhe 1, kompleti/seti i mobiljeve jane ne gjendje shume te mire dhe kan material te kualitetit te mire, çmimi sipas marrveshjes.

Shes shporetin elektrik

Dërguesi i shpalljës

Shes shporetin elektrik firma gorenje, shporeti eshte i perdorur por ne gjendje te rregullt, çmimi 55€ i diskutushem, Adresa afer sheshit ne qender te Mitrovices. KONTAKTI NGA ORA 08:00h / 18:00h.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet si raftin per libra/biblotek, komoden per TV, çmimi 100€ per te dyjat

Shes lavatriqen

Dërguesi i shpalljës

Shes lavatriqn ne gjndje te rregullt, çmimi 70€, Adresa afer Komunes ne Fushe Kosove.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobiljet, dollap i prodhuar nga druri, tavoline salloni dhe tavoline pune, te gjitha jan ne gjendje shume te mire, çmimi sipas marrveshjes.

Shes mobilet

Dërguesi i shpalljës

Shes mobilet komoda me kater pjese me keto dimenzione: 86cm kendorja, 50cm x 3 raftet, garnitura 1.97cm treshi ,1.47cm dy dysha dhe nga 95cm dy fotele.

Shes vasken

Dërguesi i shpalljës

Shes vasken/kaden e pa perdorur, vaska eshte komplet, çmimi 200€, Adresa lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Shes kauqin

Dërguesi i shpalljës

Shes kauqin/divanin i cili shtrihet, çmimi 150€, Adresa lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.