Shes BMW X4

Dërguesi i shpalljes

Shes BMW X4, viti i prodhimit 2015, automatik, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 28.000€ i diskutushem, per informta shtes na konatktoni ne numer telfoni.

Shes Skoda Roomster 1.2 Benzin

Dërguesi i shpalljes

Shes Skoda Roomster 1.2 Benzin viti i prodhimit 2012, manual 5 shpejtësi, klimatronik, te kaluara 233mi kilometra, vetura eshte e bler dhe i servisuar ne Porsche Kosova

Shes Mercedes B220 Facelift 4Mation Diesel

Visar

Shes Mercedes B220 Facelift 4Mation Diesel, viti i prodhimit 2015, vetura eshte e ardhuer nga Zvicrra dhe eshte regjistruar me daten 02/11/2022 dhe posedon regjistrim der ne 02/11/2023 eshte me tabela RKS, vetura posedon fellne...

Shes ose Nderroj Ford Focus

Dërguesi i shpalljes

Shes ose nderrohet me vetur me marsh automatik Ford Focus, 1596cm3, benzin, manual, viti i prodhimit 2002, te kaluara 165.000KM, të garantuara 100%, akumulatori i ri, kaishi i motorit i ndruar, kandilat dhe Freni i...

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Dërguesi i shpalljes

Blej te gjitha llojet e veturave: - Vetura te Aksidentuara RKS - Vetura me Defekt - Vetura Pa Dogan - Vetura Per Pjes Per me shum informat ju lutem na kontaktoni ne numra telefoni. Info:...

Shes fellnet

Dërguesi i shpalljes

Shes 4 fellne shume te ruajtura ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Citroen Berlingo 1.6 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Citroen Berlingo 1.6 dizel/pickup, viti i prodhimit 01/2016, ulsja e shoferit me nxemje, klim, kamera, i doganuar ne Gushte/2022, 1 vit regjistrim, çmimi 9.600€

Shes Mercedes C220 CDI

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes C220 CDI Automatik, viti i prodhimit 2012, Blue Efficiency, Full Opsion, vetura eshte shume e ruajtur, çmimi sipas marrveshjes.

Shes motorrin

Dërguesi i shpalljes

Shes motorrin KROs 250CC EXC-F4, motorri eshte ne gjendje te rregullt, te gjitha serviset i ka te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes fellnet

Dërguesi i shpalljes

Shes fellnet per Mercedes nr17, fellnet jane shume pak te perdorurar, çmimi 150€.