Shes shtepin 700m2 3katshe me 4 ari truall / Prishtine
635

Përmbajtja

Shes shtepin 700m2 3katshe me 4 ari truall afer rruges kryseore lagjja Sofali ne Prishtine, shtepia posedon dy hyrje me nga 350m2+350m2.

Kati perdhes posedon 4 garazha dhe bodrum.

Kati i -I- ka dy sallona me kuzhin, du banjo, nje depo.

Kati i -II- ka 6 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona.

Nen kulimi ka nje dhome gjumi, dy hapsira, dy depo.

Shtepia eshte e paisur me nxemje qendrore ne te 3 katet, nxemja qendrore eshte me rrym dhe deru, shtepia ka oborr dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim.