Shes VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 90PS, 66KW,
899

Përmbajtja

Shes VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 90PS, 66KW, viti i prodhimit 08/08/2016 modeli i 2017, ngjyra e bardhë, ndërruesi manual me 5 shpejtësi, interieri ngjyrë të zezë në kombinim me të hiret, klima manuale, funksioni Start/Stop automatik në vozitje ne qytet me mundësi të çkyqjes. Radio Composition Color FM Radio, SD, Aux in, 4 altoparlant para, bluemotion trajneri për këshillim në vozitje ekologjike, ESC kontrollë elektronike e stabilitetit përfshirë ABS, BAS,ASR, EDL, EDTC, 12 Airbag, imobilizatori, display multifunksional, cruize Control, timon që rregullohet në lartësi, hill hold control ndihmë për nisje në tatëpjetëz, mbyllja qendrore me teledirigjim, 2 çelësa me teledirigjim dhe me palosje. Mbështetje për multimedia Bluetooth, USB, paketa elektrike Trendline xhamat elektrik para dhe mbrapa, pasqyret e jashtme me rregullim elektrik dhe me ngrohje. Dritat e mjegulles para, statike në kthesa, dritat kryesore me aktivizim automatik, multifunction display Plus, rrotë çeliku 5J x 15, gomat Continental dimension 185/60 R15, sistem për monitorimin e shtypjes së gomave, traction control system TCS, senor shiu, filter poleni, Euro 6, partikelfilter, konsumi i kombinuar i karburantit 3,4 l / 100km, urban 4,0 l / 100km, jashtë qytetit 3,1 l / 100km. Libër servisi dokumentacion te rregullt, Seti i rripit të motorrit i ndërruar në 160 000 km. Vetura ka te kaluara 173.500KM dhe ka doganen dhe homologimin te perfunduar. Çmimi sipas marrveshjes.