Shes shtepin 180m2 dy katshe me 2.5 ari truall / Prishtine
2406

Përmbajtja

Shes shtepin 180m2 dy katshe me 2.5 ari truall lagjja Kalabri ne Prishtine. Kati i perdhese i shtepis ka korrdior, dhome dite me kuzhin, wc, depo dhe karazh. Kati i pare ka 3 dhoma gjumi, banjo, dhome extra dhe ballkon. Shtpie posedon infrastruktur si rrymen, ujsjellsin, internetin, puset (buanr), rrugen me kocka. Shtepia eshte larg stacionit te autobuseve 2.6km, Rr. Çamil Çami shtepia ka afer shkollen, shtepin e shendetit. Çmimi 150.000€
Kontakti pas ores 13:00h
Info: 044202872 ose 044316965