Shes shtepin 290m2 me 4.20 ari truall / Prishtine
2166

Përmbajtja

Shes shtepin 290m2 me 4.20 ari truall lagjja Veternik ne Prishtine. Shtepia posedon 5 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, 3 banjo, 7 ballkona, 2 garazha, nje pishin. Shtepia posedon leje ndertimi dhe e shte e ndertuar me nje sandar luxsoz ka infrastruktur te plot. Çmimi sipas marrveshjes,