Shes shtepin 375m2 me 2.5 ari / Prishtine
2768

Përmbajtja

Shes shtepin 375m2 dy kateshe me 2.5 ari truall Rr.Gjergj Balsha afer ("minimax-melodiapx") lagjja Arberi (ishdragodan) ne Prishtine shtepia ka 4 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo te rregulluara, nxemje qendrore, nenkulem, garazh, lokal 40m2, bodrum dhe shpajz, lokali eshte i gatshem per pune. Shtepia posedon dokumentacion te rregullt. Çmimi 280.000€ /+358440393938 / 044911550