KUJTESA

Jap me qira lokalin 70m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira lokalin 70m2 nje katesh lagjja Bregu i Dillet te banesat e bardha perball banesave FAMIS ne Prishtine. Lokali posedon komplet invertarin dhe posedon dy shtepiza druri, fontan, ujvar, lokali eshte ne nje...

Na vjen keq por nuk është gjetur asnjë shpallje.