Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- / Prishtine
181

Përmbajtja

Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- rruga Ndue Perlleshi lagjja Mati ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rrym, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi, çmimi 300€.