Shes banesen 88m2 kati i -III- / Prishtine
467

Përmbajtja

Shes banesen 88m2 kati i -III- rruga Beqir Kastrati lagjja Mati 1 ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor lidhe te gjitha hapesiart, banjo, ballkon lidhe sallonin dhe dhomen e gjumit, nxemje qendrore te qytetit+kalldaj, ndertesa ka 3 ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar ne menyren liksoze, banesa eshte ne nje vend shume te pershatshem per banim dhe mirembahet me një organizim shumë të mirë, ndodhet në një pjesë të preferuar të shume qytetarëve të Prishtinës zonë shume e qetë pa zhurma të makinave. Pozita e saj e preferuar me lehtesine me te madhe te lidhe me pjesen me te mire te qytetit Ulpiane. Gjithashtu banesa lehtesisht lidhet me te gjitha pjeset e qytetit. Banesa posedon dokumentcion te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.