Shes banesen 107.28m2 kati i -X- / Prishtine
207

Përmbajtja

Shes banesen 107.28m2 kati i -X- lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi njera dhome eshte me banjo, dhome dite me kuzhine, korriodr, banjo, ballkon, banesa ka ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kompleksi është i vendosur në një lokacion të favorshëm në lagjen Mati 1 dhe ofron qasje të lehtë në rrugën C dhe rrugën Muharrem Fejza. Banesa gjindet në një lagje të qetë, në afërsi ka xhamin, parkun, kafiteri dhe shkollën. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4