Shes shtepin dy katshe 380m2 me 4 ari truall / Prishtine
612

Përmbajtja

Shes shtepin dy katshe 380m2 me 4 ari truall afer lagjes Marigona/Veternik ne Prishtine. Shtepia posedone ne katin perdhes dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korriodr, ballkon i madhe i hapur dhe i mbyllur, kati i -I- 1 master bedrrom/dhome me banjo dhe ballkon, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, bodrumi ka dhomen e kalldas dhe gjesendeve, garazhda eshte per dy vetura, Lavanderi, banjo, kuzhin. Shtepia eshte e ndertuar me nje stil shum te mire dhe eshte ne nje vend shum te pershtashem per banim.