Jap me qira banesen/duplex 110m2 kati i -II- / Prishtine
206

Përmbajtja

Jap me qira banesen/duplex 110m2 kati i -II- rruga Muharrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prsihtine. Banesa posedon dy njesi ne katine e pare ka dhome dite me kuzhin, banjo, Wc, shpajz, ballkon, kati i dyte posedon 3 dhoma gjumi, dy dhoma kan garderob dhe nje banjo, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.