Jap me qira katin e -I- te shtepis 80m2 / Mitrovice
725

Përmbajtja

Jap me qira katin e -I- te shtepis 80m2 me 6 ari truall lagjja Bair ne Mitrovice. Shtepia posedon dhoma, kuzhin, korridor, banjo, bodruma, dy garazha, shtepia eshte e mobiluar dhe posedon hyrje te veqant, çmimi sipas marrveshjes.043953006