Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- / Prishtine
200

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- te Parku i Qytetit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, shpaljz, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e gatshem per banim, çmimi 250€