Shes shtepin 230m2 me 3 ari trual / Prishtine
637

Përmbajtja

Shes shtepin 230m2 me 3 ari trual rruga Feriz Guri lagjja Veternik ne Prishtine. Shtepia posedon ne Katin e -I- nje dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, banjo dhe, garazha, Kati i -II- posedon 4 dhoma gjumi, banjo, 2 ballkona, Kati i -III- nen kulem posedon nje dhome gjumi, shtepia posedon kushte te mira banimi dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes.