Shes shtepin dy katshe 178m2 me 8 ari truall / Mitrovice
701

Përmbajtja

Shes shtepin dy katshe 178m2 me 8 ari truall rruga Ali Pash Tepelen lagjia Bair ne Mitrovice. Shetpia posedon dhoa, gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, nenkulem, garazh per vetur, oborr, kamaera sigurie 24/7, shtepia eshte e gatshme per banim dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes