Jap me qira banesen 96m2 kati i -II- / Prishtine
810

Përmbajtja

Jap me qira banesen 96m2 kati i -II- Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, shpajz, banesa eshte e mobiluar dhe posedon garazh per vetur, çmimi 350€ i diskutushem.