Shes 3 banesa / Shengjin
1033

Përmbajtja

Shes 3 banesa afer RoyalPalace ne Shengjin. Banesat jane ndertim i ri dhe jane ne nje vend shume te pershtashem per banim, nje banes eshte ne katine perdhese kurse dy te tjerat jane ne katine dyte, per me shum informta rreth banesave kontaktoni ne numer telfoni, çmimi sipas marrveshjes.