Jap me qira banesen 75m2 kati i -IV- / Prishtine
120

Përmbajtja

Jap me qira banesen 75m2 kati i -IV- Rruga C ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe e jap me qira vetme per familjar, çmimi 300€.