Jap me qira banesen 50m2 kati i -III- / Prishtine
166

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe rinovuar, çmimi sipas marrveshjes.