Jap me qira katine e shtepis 150m2 kati i -III- / Prishtine
58

Përmbajtja

Jap me qira katine e shtepis 150m2 kati i -III- lagjja Arberi ne Prishtine. Shtepia posedon 3 dhoma gjumi, sallon kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, alarm, uje24h, shtepia eshte e mobilar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.