Shes banesen 72.67m2 kati i -III- / Prishtine
455

Përmbajtja

Shes banesen 72.67m2 kati i -III- lagjja Apollonia ne Fushe Kosove. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, naxemje qendrore, banesa eshte e mobiluar dhe eshte ndertim i ri, çmimi 42.000€.