Shes banesën 62m2neto kati perdhese / Prishtine
74

Përmbajtja

Shes banesën 62m2neto kati perdhese brenda mureve dhe pa u llogaritur ballkoni dhe depoja, rruga ish Xheladin Hana tani Rrahim Beqiri lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, shpajz/depo, ballkon, banesa posedon fleten poseduse, çmimi baneses eshte 60.000€ e mobiluar kurse pa mobile eshte 58.000€.