Shes shtepin 220m2 2katshe me 4 ari truall / Prishtine
2543

Përmbajtja

Shes shtepin 220m2 2katshe me 4 ari truall rruga 27 Nentori afer linjes se autobusit 3A lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Shtepia posedon 6 dhoma, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, shtepia eshte e ndertuar me extra material dhe eshte e gatshme per banim, çmimi 110.000€ i diskutushem