Jap me qira garsonierën 32m2 kati i -VII- / Prishtine
798

Përmbajtja

Jap me qira garsonierën 32m2 kati i -VII- lagjja Mati-1 në Prishtinë. Banesa posedon këtë renditje: Dhomë, kuzhinë, korrdior, banjo, ballkon, si dhe banesa është tërësisht e mobiluar. Çmimi sipas marrëveshjes