Shes banesen 80m2 kati i -I- / Prishtine
813

Përmbajtja

Shes banesen 80m2 kati i -I- perball furres "qerimi"lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte ne nje vend te pershsteh per banim dhe lokal. Çmimi sipas marrveshjes.