Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- / Prishtine
2508

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka 4 dhoma, dy banjo, ballkon ne afersi te baneses ka parking, banesa eshte e mobiluar dhe e pershtashme per zyre. Çmimi 450€