KUJTESA

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Mishtore Meli shpallë të hapur konkursin për pozitën (1) sektoriste. - Përgjegjësit: - Mirëmban raftat e dyqanit - Përkujdeset për ambientin e lokalit Të interesuarat për punë mjafton të kenë vullnet, ambicje dhe dëshirë për...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Mambo's Coffe ofron pune per kamarier shankist, orari i punes dhe pagesa sipas marveshjes, Adresa rruga Dardani ne Fushe Kosove

Shes bicikleten

Dërguesi i shpalljës

Shes bicikleten Specialized Levo Elektrike në gjendje super të mirë e sapo ardhur nga Zvicra, mountain bike i ka te gjitha qfar i duhet nje biciklete moderne. Posedon edhe adapterin për mbushje me rryme, çmimi...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Butiku G & I Shose ofron pune per putore per online, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa afer Xhamis se Llapit ne Prishtine dhe Kastriot/ishobiliq.

Ofroj pune enlars/e

Dërguesi i shpalljës

Restaurant BENI ofron pune per enlars/e, orari i punes nga ora 07:00h, 16:00h, pagesa me marrveshjes, Adresa oborri i QKUK-s ne Prishtine.

Ofroj pune

Robert Gashi

Auto larja Wash Time ofron pune per punetor me pervoj pune, orari i punes nga ora 09:00h / 17:00h, 6 dite ne javte e Diele dite pushimi, pagesa 300€, Adresa lagjja Mati-1 ne Prishtine.

Oforj pune

pre

Premium Patundshmeri ofron pune per Agjent/e per pune ne terren dhe zyre. Përgjegjësitë dhe detyrat: Drejton klientet ne shitjet, blerjet dhe marrjen apo dhenjen me qera te pronav Angazhimi me partnerët e biznesit; Ndërtimi i...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje puntore/femer per punet e shtepis, kandidatja duhet te jet grua familjare me pervoj pune, orari i punes eshte 3 dite na javte / e Hene, e Mrekure dhe e Premte, nga...

Shes TV Panasonic

Dërguesi i shpalljës

Shes televizori TV Panasonic Viera 42 inch LED-LCD, në gjendje të rregullt, bashkë me sistemin e zërimit "Deutsch Akustik" që të dyja me origjinë nga Australia, TV-n e shes bashkë me pajisjen Chromecast me vlerë...