KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Honda Santa Fe 2.0 CRDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Honda Santa Fe 2.0 CRDI, viti i prodhimit 2004, klim, goma te veres shume te mira, vetura eshte ne gundje te rregullt, vetura eshte e pa doganuar e ardhur nga Franca. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Sahiti

Pershkrimi i punes Promoter/e Detyrat Te respektoj orarin e punes Te keni sjellje te mire ne raport me qytetaret Te respektoni kodin e veshjes. Kualifikimet Te kete njohuri te punes. Te kete te kryer shkollen...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"N.N.P ARIGONA" ofron pune per punetor fizik dhe mjeshter, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Drenas