KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Embelesir GALANTE

Dërguesi i shpalljës

Per here te pare ne tregun e Kosoves Pergadisim embelesire me porosi me emrin GALANTE. Pesha totale rreth 3 kg. Totali i porcioneve deri 20 copa. Mund konsumohet i ngroht apo i ftohet dhe te...

Shes banesen 70m2 kati perdhese / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 70m2 kati perdhese lagjja Dradni ne Prishtine banesa posedon dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhin me trepezari, dy korridora, banjo, wc, nje paradhom, ballkon, depo, banesa ka ne shfrytezim 100m2 dhe ka hyrje...

Jap me qira banesen 83m2 kati i -VIII-

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 83m2 kati i -VIII- lagjja Mati-1 / Rruga B ne Prishtine banesa ka ka dy dhomagjumi, dhomen e dites, salloni, ballkon, banjo, kuzhin, nxemje qendrore, parking te mjaftushe. Banesa eshte koplet...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune sezonale ne market, embeltore ne ndonje butik kame pervoj pune dhe kam aftesi te mira komunikimi.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si punetor per montimine dyrve dhe dritareve ose ndonje pune tjeter.