KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Kuzina ofron pune per 4 shitese, 1 enlarse, orari i punes 8 ore ne dite, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa lagjja Mati-1...

Shes banesen 85m2 kati i -III- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 76m² neto dhe me sipërfaqe 85m² bruto kati i -III-, te qerdhja Eda ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një...

Shes BMW X4

Dërguesi i shpalljes

Shes BMW X4, viti i prodhimit 2015, automatik, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 28.000€ i diskutushem, per informta shtes na konatktoni ne numer telfoni.

Elektro Servis / Gjilan

Dërguesi i shpalljes

ELEKTRO SERVIS VETEM NE GJILAN Rregullojm te gjitha paisjet elektro shtepiake si montimin e klimave dhe servisim e klimave, shporeta elektrik, boilera servis dhe montimin, lavatriqe, frigorifera te pijeve dhe te shtepive, friza, enëlarse, fshisa,...

Shes truallin 42.63 ari / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes truallin me sipërfaqe 42.63 ari/4263m², te zona e Ulpianës në Llapnasellë/Prishtine. Trualli është i gatshëm për investim, ka pozitë të mirë e shumë të përshtatshme me çasje direkt në rrugë kryesore. Vlen të theksohet...

Shes mobilet

Dërguesi i shpalljes

Shes mobilje e sallonit ne gjendje shum te mir jan 3/ 2 dhe dy 1, çmimi 450€. Adresa lagjja Kapeshnice ne Peje.

Shes Samsung J6

Dërguesi i shpalljes

Shes telfonin Samsung J6, telefoni e ka pak xhamin e krist por funksion shum mir, çmimi sipas marrveshjes.

Shes dy kauqa/shtreter

Dërguesi i shpalljes

Shes dy kauqa/shtreter dy katesh dhe dysheket, kauqat jane ne gjendje shume te mire te pershtashem per femi ose student, çmimi sipas marrveshjes

Ofrojë punë

Dërguesi i shpalljes

D.P.H IGRISHTA Ofrone pune per shankist me pervoje pune, orari i punes eshte E Hene - E Premte nga ora 08:00h deri 16:00h. E Shtune dhe e Diele pushim si dhe ç'do feste zyrtare shtetrore...