KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Sweet Caffe ofron pune per shankist/kamarier me pervoj pune, orari i punes nga ora 07:30h/ 15:30h ose 15:00h / 23:00h, pagesa 250€. Adresa te banesat e standartit lagjja Mati-1 ne Prishtine.

Shes VW Passt/minivan 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passt/minivan 2.0 dizel high line, viti i prodhimit 2016, automatik, panoram, te kaluar 300.000KM/349.000KM, vetura i posedon te gjitha opcionet eshte full extra, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 11.900€ bej nderrim ne...

Shes Peugeot 3008, 1.6 HDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 3008, 1.6 HDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e zez, te kaluar 200.00Km/249.000KM, garantoj ne kilometrazh, me tabela RKS regjistrimi i pare, Webasto, full panoram, 4 dyer, vetura eshte ne gjendje te rregullt...

Ofroj pune per 30 persona / Shqiperi

Dërguesi i shpalljës

Skele Syla shpk ofron pune per 30 punetor, Profesioni PUNETOR SKELESH, Mënyra e përzgjedhjes me dhe pa eksperienc, Data e fillimit të kontratës së punës eshet me daten 15/10/2019 dhe mbarimi eshte me daten 15/10/2020....

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Mobileria NITI ofron pune per nje punetore shitese me pervoj pune.Orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa Rruga Nene Tereza ne Fushe Kosove.

Shes Laptop Lenovo ThinkPad

Dërguesi i shpalljës

Shes Laptop Lenovo ThinkPad Intel Core i7-4600M PRO, 16GB RAM, 240 GB SSD, HD+ 14, 16/9, 1280x720px, NVIDIA Optimus, Windows 10 Pro, Dual Core, dritë LED, ekran me diagonale 35.5cm, adapter. Çmimi 210€

Kerkoj banes me qira

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj banes/garsonier me qira, banesa duhet te jet e mobliuar dhe ti ploteson kushtet per banim, lagjet e preferura jane, Lagjja e Spitalit, Ulpian, Emshir ne Prishtine, pgauja deri ne 200€.

Ofroj pune

yllka

Ofroj pune per nje kujdestare per perkujdesjen e dy femive te moshave, vajza 6 vjeç dhe djali 2 vjeç, Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa lagjja Kolovice ne Prishtine.

KURS PROFESIONAL PER KLARINET

Dërguesi i shpalljës

KPK NORICUM - Prizren. Kursi profesional për Klarinetë Noricum ofron mesime shtesë private për cdo moshë. Lajmëroj se janë 5 vende te lira pēr pranimin e nxënësve. Vendi ku mbahet mësimi është afer Shatervanit, për...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Jakova Grill ofron pune per punetor nuk nevojitet provoje pune, mosha e preferuar 18-23 vjeç, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Te interesurit te kontaktojn ne numer telefonit. Adresa lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.