TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Shes ose Jap me qira 3lokale / Gjakove

fitim

Jap me qira ose shes 3zyre 95m2+95m2+100m2 jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut). Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shume...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kërkoj pune, kam pervoj pune 1 vjet e gjys per me maru pshtjelljen e donerit ose ndonje pune tjeter si autolajre, sigurim dhe pune jasht vendit qe eshte nevoja edhe sezonal falimenderit./ [email protected]

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne ndonje market, butik, kozmetike, embeltore apo furre buke ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Auto larja "Meti" ofron pune per punetor ne autolarje, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, kushtet e punes jane te mira. Adresa: Rr. Gazmend Zajmi afer fakulteteve lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine

Jap Vetura me Qira

Dërguesi i shpalljes

Jap Veturen me qira per disa dite ose muaj aq dite sa i nevojitet personit. Me qira iu jepet Vetura vetem personave qe e vizitojne KS e jane shtetas te vendeve te jashtme e jo...

Bejm rregullimin e oborreve

Dërguesi i shpalljes

Bejm rregullimin e oborreve, kopshteve si kositjen e barit, krastitjen e pishave te forma te ndryshme te gjitha me nje fjal çdo gje deshironi per Oborrin e Juaj.