KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si arkitekt, kam provoj pune 5 vjeçare si ne projektim edhe menaxhim.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

BO Bowling ofron pune per punetore, te interesuarat duhet te ken njohuri ne kuzhine dhe duhet te jetë bashkpunuse, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Veternik albimall ne Prishtine.

Ofroj pune

Jakova Grill 2

Jakova Grill 2 ofron pune per punetor, te inetersuarit nuk kan nevoj te ken pervoj pune, mosha e preferuar 18/23 vjeç, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Shes goma me fellne

Dërguesi i shpalljës

Shes gomat me fellen 17, te pershatshme per Audi A4,A5,A6, VW pasat/golf, gomat jane te reja, çmimi 230€, Adresa Rruga B ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Erwin Compani ofron pune per nje punetore femer ne administrat, orari dhe pagesa ispas marrveshjes, Adresa lagjja Veternik ne Prishtine.

Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 85m2 kati i -VI- lagjja dardani ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor, banesa eshte e mobiluar, çmimi 300€.

Shes 29.85 ari truall / Ferizaj

Dërguesi i shpalljës

Shes 29.85 ari truall afer rruges kryesore ne Pleshine Komuna e Ferizajt. Toak posedon infrastruktur te plot si rrugen, ujesjellesin, kanalizimin, rrymen, toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per shum lloje veprimtari, toka...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljës

Shes Biznesi Bizhuteri Akcesores Charm Akcesores ne Grandstore Kati -I- Vetrenik/Prishtine. biznesin e shes komplet, çmimi sipas marrveshjes.