TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Kerkoj dy bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj dy bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 60m2 kati i -II- banesa gjindet mbrapa parlamentit te "procreditbanka" ne Prishtine banes aka te gjitha kushtet per banim, çmimi 50€ + shpenzimet tjera.

Shes materialin e shtepis dhe mobile

Dërguesi i shpalljes

Shes materialin e shtepis dhe mobile si: * Dritare dhe dyer te "plastikes" * Kubeza te betonit * Mbrojtese te metalta (gilindera) * Dyer te brendeshme * Tavolin * Saniteri te banjos Adresa: Lagjja Matiqan...

Kerkoj bashkebanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 75m2 kati i -IV- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, korridor, banjo, ballkon eshte e mobiluar kompolet. Çmimi 40€ + shpenzimet.

Shes ose Jap me qira 3lokale / Gjakove

fitim

Jap me qira ose shes 3zyre 95m2+95m2+100m2 jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut). Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shume...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kërkoj pune, kam pervoj pune 1 vjet e gjys per me maru pshtjelljen e donerit ose ndonje pune tjeter si autolajre, sigurim dhe pune jasht vendit qe eshte nevoja edhe sezonal falimenderit./ [email protected]

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne ndonje market, butik, kozmetike, embeltore apo furre buke ne Prishtine