TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Kerkoj urgjentisht bashkebanuese

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj urgjentisht bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 35m2 kati i -VII- Rr.Tring Smaili te "slloveniasport" ne Prishtine banesa ka lift, uje 24h, internet, lavatriqe, e mobiluar komplet me te gjitha paisjet per banim. Çmimi...

Shes shtepin dy katshe + dy lokale / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes shtepin dy katshe + dy lokale Rr. 27 Nentori lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine shtepia ka sallon, kuzhin, 4 dhoma gjumi, dy banjo, dy korridora, dy lokale, shtepia posedo dokumentacion te rregullt. Çmimi...

Kerkoje bashkëbanuese (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses lagjja Aktash Prishtine banesa ka 70m2 kati i -V- banesa posedon sallon kuzhin. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / shankist

Dërguesi i shpalljes

Kafiteri "CHERRY" ofron pune per 3 shankista, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Ulpian ne Prishtine.

Shes kauqat

Dërguesi i shpalljes

Shes kauqat dy 3-sha, nje 2-sh, nje 1-sh dhe qoshi, kauqat jne ne gjndje te rregullt dhe te pershtshem per fjetje. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Mercedes 190D

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes 190D, viti i prodhimit 1989, ngjyra e kuqe, 4 shpejtesi, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 1.300€