TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Kekroj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne market si furintor, ndihmes kasapi, kamarier, shankis, picamen.

Kerkoj 3 bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj 3 bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 90m2 kati i -V- lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka dhome, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet.

Shes aparatin për oksigjen,

Dërguesi i shpalljes

Shes aparatin për oksigjen, prodhon oksigjen me rrym, është i ardhur nga Gjermania origjinal gjerman, çmimi 600€ me te gjitha paisjet.

Jap me qira lokalin-objektin 760m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira lokalin-objektin 760m2 mbrapa objektit "GrandStore" ne rrugen qe lidhet me "BauMarket" dhe "Rezonanca" objekti ka 4 zyre, 4 banjo, vend i pershtshem per shum lloj verpimatari biznesi. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Golf 2, dizel,

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Golf 2, dizel, viti i prodhimit 1989, ngjyra e bardhe, regjistrima ka edhe 10 muaj, vetura e ka baterin e re me garancion 2vite, automjeti nuk eshte ne hipotek, vetura eshte ne gjndje...