KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroje pune

Dërguesi i shpalljës

Restorant te Pishat ofron pune per nje ndihmese kuzhiniere/femer, orari i punes nga ora 07:00h-15:00h, pagesa sipas marrveshjes. Adresa Lagjja e Spitalit afer Q.K.U.K-s ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra Gegolli ofron pune per nje punetore/shitese ne furre, kandidatja duhet te ket pervoj pune ne furre, orari dhe pagesa sipas marrveshjes.

LED display LLED

Dërguesi i shpalljës

Shes LLED per Reklam ne qytet P6.8, P8, P10, per TV Studio P1.8, P2, P2.5, P2.9, P3.9, Super kualitet Garancion 2 vite, Ekipi jone perkujdeset gjithmone Produksioni me i madhe ne rajon TV Grand Media...

Shes banesen 125.31m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 125.31m2 kati i -VIII- lagjja e Muahxherve ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, dy banjo, dy ballkona, depo, uje 24h, ashnosr funksional 24h, parking rrugorr, banesa eshte ne...

Shes 10 ari toke / Peje

Dërguesi i shpalljës

Shes 10 ari toke ne Stankaj-Rugove Komuna e Pjese. Toka gjindet ne nje pozite shum te mire, nje zone mjafte e qete per banim, ka nje pamje mahnitese te bjeshkeve te Rugoves, lartesi mbi detare...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restaurant Kuzina ofron pune per 3 shitese dhe nje kuzhinier/e, orari i punes 8 ore ne dite, pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Mati-1 ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Hotel Begolli ofron pune per 1 recepcionist. - Njohja e gjuhes Angleze eshte e obliguar. - Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. - Të interesuarit të lajmërohen deri ne ora 18:00h Adresa rruga Maliq Pashë Gjinolli...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje pastruse/mirmbajtese te baneses, orari dhepagesa sipas marrveshjes. Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.