TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje kujdestare per perkujdesejn e femiut (3mujash), orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa: Lagjja Mati-1 ne Prishtine

Shes TV

Dërguesi i shpalljes

Shes TV Grundig (32inch) nuk ka demtime, shume i qarte ne fotografi e po ashtu edhe ne ze TV-ja eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 100€

Shes mobilje per sallon

Dërguesi i shpalljes

Mobileria "Zekaj Wood" prodhon mobilje per nje ambient komod dhe elegant ne shtepit tuaja. Adresa:Rr. Konferenca e Bujanit afer "slloveniapetroll" apo perball autolarjes "shpeta" ne Peje. Info: 045647034 ose 049203717

Ofroj sherbime Pastrimi (WE Do It 4 You)

Dërguesi i shpalljes

"WE Do It 4 You" Ofron keto sherbime: Pastrimi dezinfektimi dhe largimi i njollave dhe aromave te pakendshme. Pastrime: Pastrim Gjeneral Pastrim i Xhamave Pastrim i Dhomave Pastrim te Ulseve te Veturave Pastrim i Pllakave...

Ofroj pune per dy persona

Dërguesi i shpalljes

Auto larja "Imperial" ofron pune per dy punetore me pervoj pune, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa: Rr.Vellezrit Fazliu lagjja Vranjevc ne Prishtine

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si kujdestare, perkujdesjne e te moshuarve, pastruse, market ose ne ndonje butik

Shes VW Golf 3 1.9 TDI,

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Golf 3 1.9 TDI, viti i prodhimit 1992, ngjyra e gjelbert, regjistrim ka deri ne 2019, vetura eshte ne gjndje te rregullt sevisine e ka te perfunduar. Çmimi 1.350€