KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

InBox Caffe ofron pune per dy kuzhinjer/e dhe nje kamarier me pervoj pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Hyzri Talla (Qendra Tregtare) Bregu i Diellit / Pristina. Kontakti nga ora 10:00h - 22:00h

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Autolarja "Lucky" ofron pune per punetore, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Dardania ne Fushe Kosove

Kerkoj bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 65m2 kati i -VII- te Parku i Qytetit afer "albit" ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 85.62m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Mos paguaj qira bleje banesën tënde! Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë në ndërtim e sipër 2+1 me çmim shumë të volitshëm tek “Lugina e Perëndimit” , në Kalabri -Prishtinë me invesitorë “Pozhegu Brothers” Siperfaqja e baneses...

Shes banesen 66m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 66m2 kati i -VI- Rr.Nazmi Gafurri afer shkolles "Gjergj Fishta" ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, ballkon, banjo, ashensor, parking. Çmimi 52.000€ i diskutushem