KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Audi 80 1.9 TD-B4, 90PS

Dërguesi i shpalljes

Shes Audi 80 1.9 TD-B4, 90PS, viti i prodhomimit 1993, vetura ka goma te dimirt M+S, regjistrim deri Nentor 2017, servisin e perfunduar, automjeti eshte ne gjndje t rregullt. Çmimi 1.800€

Shes banesen 72m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 72m2 kati i -VI- Rr. Muharrem Fejza Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, banjo, dy lifta, kendi i lodrave per femi eshte ne oborr te baneses,...

Kerkoj bashkebanuese (F)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkbanuse(f) ne kuader te banese 70m2 kati i -I- lagjja Dradni ne Prishtine banesa posedon dy dhome gjumi, sallon, kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 270€

Shes Kia Carens 2.0 CRDI

Dërguesi i shpalljes

Shes Kia Carens 2.0 CRDI, viti i prodhimit 2003, ngjyra e hirt, te kaluara 164.000KM, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes

Shes Canon 7D

Dërguesi i shpalljes

Shes Canon 7D me Objektiv Canon EF 18-135 mm3.5 shum pak i perdorur dhe i ruajtur. Çmimi sipas marrveshjes.