KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes 5 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 5 ari truall afer shkolles fillore Zenel Hajdini Rr. Janian lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine trualli ka infrastruktur te plote dhe vend i pershtshem per banim. Çmimi sipas marrveshjes.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si banakier(shankist) jame profesionist kam pervoj pune 10 vjeçare.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje kujdestare per perkujdesjen e dy femive mosha 8 vjeçare dhe 6 vjeçare, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa Rruges per Matiqan Rr. Manastir ne Prishtine.

Shes Ford Pickup dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Ford Pickup dizel, viti i prodhimit 2000, ngjyra e bardhe, 3 dyrsh, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Lounge Bar " KIANO " Pizzera ofron pune per nje kamariere (f) orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Rr.Xhemajl Mustafa nr.30 / Fushë Kosovë

Ofroj pune për gazetar / praktikant

Politikapress

Agjencia e lajmeve “Politikapress.com” shpall konkurs për të angazhuar një gazetar-redaktor/e dhe dy gazetar/e – praktikant/e. Formularët për aplikim mund të merren përmes e-mail adresës sonë [email protected] Aplikacionet e plotësuara së bashku me CV-në, referencat...