KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes komoden per TV

Dërguesi i shpalljes

Shes komod per TV-dhome dite e cila eshte e perbere nga pjesa e mesme ku vendoset TV-ja si dhe dy pjeset anesore me xham. Pjeset anesore ne brendi jane te ndara - mjaft te pershtatshme...

Kerkoj bashkbanues

Hamdi

Kerkoj bashkbnues ne kuader te baneses 65m2 kati i -VI- ne qedner te Prishtines banesa ka dy dhoma kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 35€ per person + shpenzimet.

Shes VW Golf 4

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Golf 4, 1.9 dizel, viti i prodhimit 1999, ngjyra e kaltert, klim, liber servisi i sapo ardhur nga Gjermania, vetura eshte ne gjendje perfekte.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Villa Green" ofron pune per nje pastrues (M) per dhoma te motelit, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Bresje - Fushe Kosove

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune sapo kam perfunduar fakultetin e gjuhes Angleze dhe jam e interesuar per pune. Jam shume komunikative dhe e motivuar per te dhene me te miren nga vetja.

Shes produkte natyrale

Dërguesi i shpalljes

Shes produkte natuyrale - sheruse si: * Kudret Nar Me Mjaltë 230gr * Përzirje Për Prostat (Me Fara Selinë) * Përzirje Kudret Nar dhe Damla Sakiz * Mjaltë Me Xhenxhefil (Ginger 350gr).